sklep@maxsuple.pl 666 528 558
6 weidera

Aerobiczna 6 Weidera – skuteczny sposób na płaski brzuch!

Aerobiczna 6 Weidera – skuteczny sposób na płaski brzuch!

6 weidera: każdy z nas marzy o szczupłym brzuchu z pięknie wyrzeźbionymi mięśniami. Dzięki temu możemy zagwarantować sobie powodzenie u płci przeciwnej i doskonałe samopoczucie – dobra kondycja, zdrowy wygląd i pewność siebie to klucz do sukcesu! Dlatego, niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniego zestawu ćwiczeń i diety. Aby wyrzeźbić nasz brzuch, przyda się odpowiedni zestaw ćwiczeń. Jednym z bardziej znanych jest aerobiczna 6 Weidera, zwana też A6W.

Jak ćwiczyć?

Aerobiczna 6 Weidera to doskonały plan treningowy, aby uzyskać twarde, wytrzymałe i piękne mięśnie brzucha. Jak sama nazwa wskazuje, ćwiczeń jest sześć. Istota treningu jest prosta – należy wykonywać poszczególne elementy treningu bez przerw na rozluźnienie mięśni. Najważniejsze jest to, aby zatrzymać dany ruch na co najmniej trzy sekundy i to w momencie największego naprężenia mięśni.

Należy także pamiętać, że wszystkie z ćwiczeń powinno się wykonywać na płaskim podłożu, co dodatkowo zwiększy napięcie. Oczywiście, aby nie męczyć kręgosłupa, można położyć się na macie, dywanie lub ręczniku. Wielkim plusem A6W jest to, że ćwiczenia można wykonywać w domowym zaciszu, bez specjalistycznego sprzętu.

 

Co można osiągnąć dzięki 6 Weidera ?

A6W to bardzo skuteczny zestaw ćwiczeń. Pierwsze wyniki są już widoczne po kilku dniach. Jest to zestaw ćwiczeń mających wzmocnić mięśnie brzucha i wykształcić ich rzeźbę. Trening opracowany przez Joe Weidera pomaga spalać zalegającą tkankę tłuszczową oraz w widoczny sposób kształtować mięśnie brzucha.

jest doskonały dla osób, którym zależy na wyrzeźbieniu brzucha, lecz także dla tych, którzy chcą pozbyć się niechcianej oponki i zbędnych kilogramów. Dzięki A6W, można uzyskać wygląd mięśni, który wcześniej był widziany jedynie na okładkach pism o kulturystyce.

Profesjonalnie opracowany trening nastawiony jest na uzyskanie maksymalnych rezultatów w krótkim czasie. Ta metoda jest szczególnie polecana wszystkim tym, którzy próbowali już różnych metod bez zadowalających rezultatów.

Chcesz spróbować A6W? Nie ma nic do stracenia – poza niechcianą tkaną tłuszczową. Zyskać natomiast można wiele – dobrą kondycję, płaski brzuch i widoczny „kaloryfer”… i to w jakże krótkim czasie.

Zanim zaczniesz trening przeczytaj szczegółowe informacje o A6W.

Pamiętaj aby przed każdym treningiem wykonać rozgrzewkę, a po treningu wykonać kilka dodatkowych ćwiczeń rozciągających.

 

Zestaw ćwiczeń 6 Weidera :

Ćwiczenie I 6 Weidera

Połóż się na plecach na płaskim podłożu z rękoma wzdłuż tułowia. Unoś najpierw jedną nogę, potem drugą w taki sposób, żeby kolano i biodro były ugięte pod kątem 90 stopni. Jednocześnie unoś barki (tylko barki – tułów podłożu). W tej pozycji wytrzymaj 3 sekundy napinając mięśnie. Ważne abyś nie przytrzymywał dłońmi kolan, możesz je jedynie lekko objąć.

6 weidera: ćwiczenie II

Podobnie jak w przypadku pierwszego ćwiczenia, połóż się na plecach na płaskim podłożu z rękoma wzdłuż tułowia. Jednak zamiast unosić jednej, unieś obie nogi.

6 weidera: ćwiczenie III

Ćwiczenie wykonuj tak jak pierwsze, jednak w tym przypadku spleć ręce na karku.

6 weidera: ćwiczenie IV

To ćwiczenie wykonuj analogicznie do ćwiczenia drugiego z rękoma splecionymi na karku.

6 weidera: ćwiczenie V

W przypadku tego ćwiczenia, spleć ręce na karku. Podnoś nogi na przemian, wykonując ruch przypominający rowerek.

6 weidera: ćwiczenie VI

Unieś jednocześnie obie nogi i część barkową tułowia. Utrzymaj pozycję przez 3 sekundy.

Zapoznaj się ze szczegółowymi opisami ćwiczeń.

Harmonogram A6W:

Dzień 1 – 1 seria / 6 powtórzeń

Dni 2, 3 – 2 serie / 6 powtórzeń

Dni 4, 5, 6 – 3 serie / 6 powtórzeń

Dni 7, 8, 9, 10 – 3 serie / 8 powtórzeń

Dni 11, 12, 13, 14 – 3 serie / 10 powtórzeń

Dni 15, 16, 17, 18 – 3 serie / 12 powtórzeń

Dni 19, 20, 21, 22 – 3 serie / 14 powtórzeń

Dni 23, 24, 25, 26 – 3 serie / 16 powtórzeń

Dni 27, 28, 29, 30 – 3 serie / 18 powtórzeń

Dni 31, 32, 33, 34 – 3 serie / 20 powtórzeń

Dni 35, 36, 37, 38 – 3 serie / 22 powtórzeń

Dni 39, 40, 41, 42 – 3 serie / 24 powtórzeń

W skutecznym trenowaniu mięśni brzucha pomoże Ci aplikacja Caynax.

Tobacz też:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.