sklep@maxsuple.pl 666 528 558

Kontakt

Kontakt z nami:

Maxsuple.pl
Odżywki i suplementy diety

ul. Wrocławska 2
67-100 Nowa Sól

Tel : 666528558

sklep@maxsuple.pl

Web: Maxsuple.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 10:00–18:00
Wtorek 10:00–18:00
Środa 10:00–18:00
Czwartek 10:00–18:00
Piątek 10:00–18:00
Sobota 10:00–14:00
Niedziela Zamknięte

Maxsuple.pl dawniej Glutamin24.pl aktualnie mieścimy się w Nowej Soli ul. Wrocławska 2F/7

W naszym asortymencie posiadamy odżywki takich marek jak :

Trec Nutrition, Olimp Nutrition, KFD, SFD, All Nutrition, 6Pak Nutrition, ActivLab, Sport Definition, Mutant, Quamtrax, OstroVit, Real Pharm, Biogenix, Formotiva, Universal, &nutrition, Swanson, USA Sports Labs, Muscle Clinic, Go On Nutrition, Sante, Nutrend, Optimum Nutrition, Beltor, Essence, BiotechUSA, BSN, VPX.

Sklep Maxsuple.pl pozwala na bezpieczne zakupy on-line wszystkich suplementów, które mamy w ofercie. Sklep powstał w taki sposób abyś mógł w pełni zapoznać się z ofertą naszej firmy. W ofercie posiadamy ponad 500 różnych suplementów a ich liczba cały czas rośnie. Zapewniamy bardzo szybką wysyłkę na obszarze całej Polski. Korzystamy z usług firm transportowych takich jak :  Inpost, DPD, DHL, Paczka w RUCH’u.

 

Pierwsze kroki stawialiśmy w roku w 2014 kiedy to otworzyliśmy wyspę z odżywkami i suplementami diety w C.H Kaufland w Nowej Soli. Dwa lata które tam spędziliśmy pozwoliło nam na zbudowanie wizerunku firmy, która dba o swoich klientów. Aby móc serwować coraz to większą gamę suplementów musieliśmy poszukać jakiegoś większego lokalu. Padło na ul. Wrocławska 2 blisko centrum miasta. Nasz asortyment mocno się zwiększył i obecnie jest to już ponad 500 różnego rodzaju suplementów diety, witamin i odżywek. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Posiadamy marki suplementów wywodzące się od polskich producentów jak i zagranicznych. Oferujemy szybką wysyłka na terenie Polski różnymi metodami. Osobiście pakujemy wszystkie zamówienia. Jeśli masz jakieś pytanie śmiało zadzwoń. Dzwonisz bezpośrednio do nas a nie do biura w którym siedzi osoba nie mająca zbytnio styczności z tym co oferuje firma. Sprowadzamy również suplementy na zamówienie taki, które nie posiadamy aktualnie w ofercie.

Znajdziesz nasz również na :

YouTube

Instagram

Facebook